Preču atgriešana

INTERNETVEIKALA PREČU ATGRIEŠANA

Atgriešanas gadijumā lūdzu sazinieties ar mums rakstot uz directusclothing@gmail.com un mēs Jums nosūtīsim atteikuma anketu,kas jaizpilda un kopā ar preci jānosūta mums.

Apģērba krāsa var nedaudz atšķirties no fotogrāfijās redzamās,mēs cenšamies, lai tā pēc iespējas būtu pietuvināta reālajai krāsai.

Ja preces nav tādas, kā gaidījāt, varat tās atgriezt 14 dienu laikā kopš pasūtījuma saņemšanas dienas. Atgrieztās preces nevar būt bojātas vai valkātas, un nepieciešams saglabāt arī visas oriģinālās cenu zīmes un etiķetes.

Preces visvienkāršāk var atgriezt sūtot tās pa pastu uz "SIA Directus Brand" reģistrēto adresi:

Gulbenes nov.,Rankas pag.,Gaujasrēveļi.,Kartona Fabrika 15-9 ,LV4416

 

Jāpiemin, ka šajā gadījumā sūtīšanas izmaksas sedz pats Klients. 

Naudas atmaksu (uz kontu) saņemsiet pāris dienu laikā pēc tam, kad būsim saņēmuši Jūsu sūtījumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā".

Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.